Sponsor główny

Lsi Software

LSI Software jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego i gastronomiczno-hotelarskiego. Jest producentem własnego systemu zarządzania przedsiębiorstwem ERP. Oferuje specjalistyczne rozwiązania sprzętowe. Świadczy usługi dla kilku tysięcy przedsiębiorstw.


Sponsorzy

Microsoft

Microsft jest światowym liderem w produkcji oprogramowania, świadczeniu usług i technologiach internetowych, przeznaczonych do użytku osobistego i biznesowego. Założona w 1975 firma oferuje szeroki zakres produktów i usług, zaprojektowanych aby pomagać ludziom i organizacjom w realizowaniu potencjału.


DevExpress

DevExpress engineers feature-complete Presentation Components, Reporting Systems, IDE Productivity Tools and Business Application Frameworks for Visual Studio .NET. Our technologies help you to build your best, see complex software with greater clarity, increase your productivity and create stunning applications for Windows and Web in the shortest possible time.
To address customer needs and deliver elegant solutions, you need components and presentation controls that work as expected – each and every time. Learn more about the complete range of DevExpress presentation controls, including grids, editors, schedulers, pivot tables, OLAP cubes, toolbars, charts, tree and listviews.


O'Reilly

Książki Wydawnictwa O'Reilly to źródło rzetelnej wiedzy, podanej w prosty i przystępny sposób. Książki z charakterystycznymi zwierzątkami umieszczonymi na białej okładce cechuje nie tylko bardzo wysoki poziom merytoryczny, ale również przejrzystość i kompleksowość. To książki, które zdobyły uznanie komputerowych "guru" i są honorowane wieloma prestiżowymi nagrodami. Stanowią swoiste kompendium wiedzy, przydatne nie tylko programistom i administratorom, lecz wszystkim użytkownikom oprogramowania i sprzętu komputerowego.


Hosting witryny

Webio

Webio to firma, udostępniająca platformę hostingową, bazującą na rozwiązaniach Microsoftu. Klienci mają możliwość uruchomienia na serwerach IIS 7.5 aplikacji, napisanych w językach VBScript (ASP Classic), C# i VB.NET (ASP.NET WebForms 1.1-3.5 SP1 oraz 4.0,ASP.NET MVC 1 i 2), jak i PHP5, korzystając przy tym z baz danych takich jak Microsoft SQL Server 2008, MS Access,a także MySQL5 i SQLite. Niedawno ofertę poszerzyło narzędzie wspomagające pracę grupową SharePoint Server 2010 Foundation. Usługi świadczone przez Webio, już od przeszlo dwóch lat dają swoim klientom ogromne możliwości w bardzo przystępnych cenach.


Jarrah theme by Templates Next | Designed by