PrelegenciBartłomiej Zass Bartłomiej Zass
ISV Developer Evangelist, Microsoft Sp. z o.o.
Zajmuje się współpracą z działami technicznymi producentów oprogramowania, pomagając w efektywnym wykorzystaniu najnowszych technologii dla programistów. Jako programista uczestniczył w wielu projektach informatycznych. Zanim rozpoczął pracę w Microsoft zajmował się m.in. prowadzeniem firmy ISV dostarczającej rozwiązania dla firm audytorskich. Do jego głównych obszarów zainteresowań należą technologie internetowe oraz zagadnienia konstrukcji interfejsu użytkownika.

Marcin Najder Marcin Najder
Architekt, Comarch S.A.
Od 2004 roku zajmuje się technologią .Net. Obecnie pracuje w firmie Comarch jako architekt zespołu R&D, gdzie projektuje rozwiązania oparte o najnowsze technologie Microsoft, w szczególności aplikacje bazujące na .NET 4.0 oraz Silverlight 4.0. Jako jedyna osoba z Polski uczestniczył w spotkaniach .NET 4.0 Deep Dive, odbywających się pod koniec roku 2008 w Redmond. Jeden z liderów reaktywowanej Wrocławskiej Grupy .NET.

Szymon Kobalczyk Szymon Kobalczyk
Senior Software Engineer, InterKnowlogy
Od blisko 10 lat zajmuje się różnymi aspektami technologii .NET, głównie w zakresie projektowania interfejsów dla aplikacji internetowych i Smart Client. Obecnie specjalizuje się w budowie rozwiązań opartych na Windows Presentation Framework (WPF) i Silverlight dla urządzeń dotykowych. Przygodę z WPF rozpoczął od projektu CME for TSRI – jednej z pierwszych wdrożonych aplikacji WPF. Ostatnio został zdobywcą pierwszej nagrody w prestiżowym konkursie "Lab49 WPF in Finance Innovation Contest". Członek ciała doradczego patterns & practices Composite Application Guidance for WPF oraz jeden z liderów i częsty prelegent Krakowskiej Grupy Deweloperów .NET. Organizator konferencji CodeCamp w Krakowie.

Daniel Dudek Daniel Dudek
Kroll Background Screening, Software Engineer
Pracuję w firmie Kroll Background Screening na stanowisku Software Engineer. W tym roku miałem przyjemność być ekspertem w strefie Ask The Expert (ATE) technologii Windows Phone na konferencji Microsoft Technology Summit (MTS) 2010. Obecnie zajmuję się pisaniem aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii ASP.NET, ASP.NET AJAX, oraz ASP.NET MVC. W przeszłości byłem programistą aplikacji mobilnych na systemach Microsoft Windows Mobile. Jestem liderem Śląskiej Regionalnej Grupy Microsoft, oraz prelegentem konferencji społecznościowych. Piszę także artykuły dla magazynu SDJ w dziale Windows Mobile.

Bartosz Kierun Bartosz Kierun
Solution Architect, Consultant, ISCG Sp. z o.o.
Na co dzień zajmuje się analizą, projektowaniem i tworzeniem rozwiązań opartych o platformę .NET, ze szczególnym wskazaniem aplikacji webowych i rozwiązań integracyjnych. Technologiami Microsoft zajmuje się od ok. 8 lat. Od kilku lat w gestii jego zainteresowań znajduje się przede wszystkim Sharepoint Server. Bartosz posiada również 5 letnie doświadczenie, jako trener technologii programistycznych Microsoft. Prelegent wielu warsztatów i konferencji poświęconym technologiom programistycznym firmy Microsoft w tym MTS, CodeCamp, Community Launch i Heroes Happen Here. Hobbystycznie oraz zawodowo zajmuje się poznawaniem nowych technologii związanych z tworzeniem oprogramowania i architekturą aplikacji, zarządzaniem i prowadzeniem projektów informatycznych oraz zagadnieniami Business Intelligence.


Jarrah theme by Templates Next | Designed by